Close

Nie ste zaregistrovaný? Zaregistrujte sa a začnite používať.

lock and key

Prihláste sa do svojho účtu

Account Login

Zabudli ste heslo?

Kohaplant: Partner, s ktorým musíte rátať

24 dec Odoslal v Autori, Hričovský Ivan, O knihe, Partneri, Tamašek Zoltán, Záhrada, Záhrada | Komentáre vypnuté na Kohaplant: Partner, s ktorým musíte rátať
Kohaplant: Partner, s ktorým musíte rátať
 

Partnerom pri príprave publikácie Ivan Hričovský, Martin Durec, Zoltán Tamašek – Rok v ovocnej záhrade + Biologická ochrana z produkcie nášho vydavateľstva Plat4M Books bola aj spoločnosť Kohaplant. Na 49. strane tejto knihy prezentovala svoje produkty. Na strane 117 publikácie Ivan Hričovský, Martin Durec: Rok v ovocnej záhrade – 2. vydanie taktiež prezentuje svoje výrobky.

Pôsobíme na trhu od roku 2002. Sme mladá, rýchlo sa rozvíjajúca firma,ktorá za pomerne krátky čas svojho pôsobenia prešla dynamickým vývojom, dokázala si vybudovať pevnú pozíciu na trhu a dostať sa do povedomia záhradkárskej verejnosti.

Hlavnou oblasťou nášho pôsobenia je ambulantný predaj ovocných výpestkov. Spádovou oblasťou je celé územie Slovenskej republiky, ktoré každoročne v dvoch sezónach zásobujeme širokým sortimentom ovocných výpestkov najvyššej kvality od renomovaných slovenských a českých výrobcov.

KohaplantVšetok predávaný materiál je certifikovaný a spĺňa normy a predpisy Európskej únie. Vďaka silnému rozmachu a záujmu verejnosti o tento druh služieb, rozhodli sme sa v roku 2004 rozšírit našu oblasť pôsobenia o územie Českej republiky, kde sa nám podarilo rýchlo a úspešne etablovať.

S nástupom roku 2005 sme priniesli našim zákazníkom ďalšiu novinku v oblasti služieb a tou je dobierková služba. Vďaka nej môžu byť ovocné výpestky dodané jednoducho a rýchlo priamo do pohodlia Vášho domova.

Počnúc sezónou Jeseň 2005 začala firma vykonávať aj veľkoobchodnú činnosť a ovocnými výpestkami zásobovať aj sieť záhradných centier. Od sezóny Jar 2006 sme rozšírili veľkoobchodnú činnosť aj do susednej Českej republiky. S touto činnosťou sa v nasledujúcom období plánujeme presadiť aj v ďalších krajinách.

Začiatkom roku 2006 sme sa zároveň stali exkluzívnym výhradným zástupcom firmy Jural s.r.o. Brno pre Slovenskú republiku a dodávaný sortiment sme tak rozšírili o širokú paletu vysoko kvalitných a marketingovo veľmi príťažlivých balených výpestkov ovocných drevín a sadeníc viniča a ruží.

Počnúc sezónou Jeseň 2007 sme do dobierkového programu zaradili prvý krát i užší sortiment okrasných drevín doplnený o širokú paletu ruží a orgovánov. V budúcnosti chceme naše pôsobenie zamerať i tymto smerom a stať sa tak pre našich zákazníkov komplexnejším dodávateľom.

Veríme že sme Vás našou ponukou oslovili a že aj Vy využijete naše služby a stanete sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Prajeme Vám veľa úspechov pri pestovaní.
  
        S úctou

        Ing. Marián Komžík, riaditeľ spoločnosti

okrasne-rastliny osivo-a-sadivo ovocne-vypestky-a-vinic

Facebook