Close

Nie ste zaregistrovaný? Zaregistrujte sa a začnite používať.

lock and key

Prihláste sa do svojho účtu

Account Login

Zabudli ste heslo?

Peter Bizub: Škriatok Pe-Pe v kráľovstve trpaslíkov

27 jún Odoslal v O knihe | Komentáre vypnuté na Peter Bizub: Škriatok Pe-Pe v kráľovstve trpaslíkov
Peter Bizub: Škriatok Pe-Pe v kráľovstve trpaslíkov
 

Plat4M Books prináša na slovenský knižný trh ďalšiu rozprávkovú knihu z pera Petra Bizuba ŠKRIATOK PE-PE V KRÁĽOVSTVE TRPASLÍKOV. Ide o pokračovanie príbehov malého škriatka a jeho štvorročného kamaráta Petra.

019-Skriatok Pe-Pe v krajine trpaslikovPeter Bizub: ŠKRIATOK PE-PE V KRÁĽOVSTVE TRPASLÍKOV
Ďalší rozprávkový príbeh o zázračnom škriatkovi
1. vydanie
Séria o škriatkovi Pe-Pe
Počet strán: 84
Väzba: pevná

Rozmery: 165 x 210 mm
Hmotnosť
330 g
Jazyk
slovenský

ISBN: 978-80-89642-15-1

Dátum vydania: 27. jún
 2014

Naše katalógové číslo: 019

Peter BizubV prvej knihe krásnych príbehov, ktorá vyšla pod názvom Rozprávka o škriatkovi menom Pe-Pe, sa náš hrdina – škriatok Pe-Pe – stretáva so štvorročným chlapcom Petrom v Zámockej doline, kde je na víkende s rodičmi. Škriatok Pe-Pe prišiel z krajiny rozprávok a kúziel do Petrovho sveta cez tajný priechod na starom hrade. Tento priechod sa otváral v deň Svätojánskej noci a potom odrazu zmizol na celý jeden rok. Škriatok Pe-Pe sa ihneď skamarátil s malým Petrom. Od prvého dňa ich priateľstva mali obaja na seba veľa otázok, chceli čo najviac vedieť o svete toho druhého. Priechod sa neočakávane uzavrel a škriatok musel zostať celý, celučičký rok v našom svete. Peter sľúbil škriatkovi, že sa o neho postará. A tak strávili spolu celý rok a prežili veľa zaujímavých, napínavých i zábavných príhod.

V tejto druhej knihe s názvom Škriatok Pe-Pe v kráľovstve trpaslíkov ide Peter po roku odprevadiť škriatka Pe-Peho. Aké dobrodružstvá na nich čakajú? Je to napínavý príbeh, pri ktorom sa dostanú do krajiny trpaslíkov, Petra tu dokonca unesú! Kto? To neprezrádzajme. Príbehy škriatka a dieťaťa zaujmú každého chlapca i dievča.

________________
Knihu si môžete objednať tu: ŠKRIATOK PE-PE V KRÁĽOVSTVE TRPASLÍKOV.

Facebook