Close

Nie ste zaregistrovaný? Zaregistrujte sa a začnite používať.

lock and key

Prihláste sa do svojho účtu

Account Login

Zabudli ste heslo?

LETNÁ SÚŤAŽ o najkrajšiu záhradku!

21 jún Odoslal v O knihe | Komentáre vypnuté na LETNÁ SÚŤAŽ o najkrajšiu záhradku!
LETNÁ SÚŤAŽ o najkrajšiu záhradku!
 

V spolupráci s eshopom www.zelenyjezko.sk sme sa rozhodli pre všetkých vášnivých záhradkárov usporiadať súťaž o záhradkárske knižky z edície Praktické rady záhradkárom.

Súťaž bude prebiehať štyri týždne. V priebehu prvých dvoch týždňov (od 21. júna do 3. júla 2016) nám vy, vášniví záhradkári, môžete zasielať správou na facebookový profil eshopu Zelený ježko fotografie z vašich záhradiek. Nekladieme žiadne podmienky, ako má snímka zo záhradky vyzerať, každý záhradkár má predsa svoj vlastný vkus – vie, čo je pekné a elegantné. 

VELKA-LETNA-SUTAZ_2016V pondelok, 4. júla 2016, zverejníme všetky prijaté fotografie na facebookovom profile Zelený ježko. Vašou úlohou bude získať pre svoju fotografiu čo najviac lajkov a zdieľaní. Zapojte do toho Vašu rodinu, priateľov a známych. Na zisk prvenstva budete mať čas do večera  17. júla 2016, keď súťaž ukončíme a následne vyhodnotíme výsledky.

O čo sa hrá?
V rámci nášho vydavateľstva sme vydali už množstvo populárnych kníh a za najobľúbenejšie považujeme práve knižky z edície Praktické rady záhradkárom. Nevieme sa však rozhodnúť, ktorá je tá najobľúbenejšia, preto necháme rozhodnutie na víťazov. Pripomíname, že nikto neodíde naprázdno, každý účastník získa zľavu na nákup knižiek z edície vo výške 30%.

  1. Cena: Tri knihy z edície Praktické rady záhradkárom
  2. Cena: Dve knihy z edície Praktické rady záhradkárom
  3. Cena: Jedna kniha z edície Praktické rady záhradkárom
  4. Každý zúčastnený získava zľavu na nákup kníh z edície Praktické rady záhradkárom vo výške 30%

Knihy, ktoré sú momentálne v ponuke:

Prajeme Vám veľa šťastia a tešíme sa na Vaše krásne záhrady!

FB banner

Banner_Zeleny-jezko_Green1

Banner_Vyvoleny-pravnik_938x341_1

Facebook