Close

Nie ste zaregistrovaný? Zaregistrujte sa a začnite používať.

lock and key

Prihláste sa do svojho účtu

Account Login

Zabudli ste heslo?

Najúčinnejší recept na chudnutie

Najúčinnejší recept na chudnutie
 

Knižný hit Redukčná diéta od Kataríny Skybovej je k dnešnému dňu v najvýznamnejšom knižnom eshope martinus.sk v silnej konkurencii kníh venovaných diétam a cvičeniam na peknom piatom mieste. Publikácia patrila najmä na jar – v čase, keď si ženy i muži chcú upraviť postavu po dlhej zime – k predajným špičkám na knižnom trhu. Zaujíma však naďalej.

Jej pútavý podtitul Ako schudnúť a nehladovať? láka tých, ktorí chcú so svojou postavou niečo urobiť. Napomáha im k tomu práve vypracovaný jedálniček na 28 dní, ktorý je nesmierne účinným pomocníkom pri snahe schudnúť.

Autorka knihy Katarína Skybová však zdôrazňuje: - Zmena životného štýlu je najúčinnejší recept na chudnutie. Keďže výsledok a tempo chudnutia závisí najviac od diéty a spôsobu stravovania, rozhodli sme sa v tejto knihe sprístupniť širokej verejnosti dlhoročnou praxou overené redukčné know-how Inštitútu redukcie a prevencie nadváhy kompliment®.

Cieľom bolo, aby zaujímavo, stručne a prehľadne priblížila všetky dôležité fakty o výžive a diéte, ktoré sú pre úspešné chudnutie rozhodujúce. Hodnoty, ktoré dosahujú klienti, má možnosť teraz získať každý, kto má záujem aktívne kontrolovať svoju hmotnosť a zdravo žiť. Redukčná diéta má ambíciu stať sa sprievodcom vášho chudnutia pri dodržiavaní diéty.

Veľmi praktickou súčasťou knihy je Jedálniček Redukčnej diéty. Spoluautorkou knihy je Ing. Iveta Krinická, ktorá zdôrazňuje: - S piatimi dennými jedlami sme zostavili precízne a pri dennom menu je vypočítané množstvo energie a všetkých základných živín – sacharidov, bielkovín a tukov. Ich optimálne zastúpenie dáva istotu, že chudnutie je účinné a vo vzťahu k zdraviu bezpečné. - Prednosťou diéty a jedálnička, – pokračuje I. Krinická, -  je, že dobre kontroluje pocit sýtosti a súčasťou diéty sú potraviny na trhu bežne dostupné.

- Všetky recepty Redukčnej diéty na prípravu jedál sme vyskúšali a upravili ich tak, aby bol jedálniček redukčnej diéty pestrý, príprava stravy rýchla, nenáročná a vzhľad jedla atraktívny, – vysvetľuje ďalšia spoluautorka knihy Redukčná diéta Eva Blanárová. - Jedlá sú chutné, a preto ich môžete vo svojom jedálničku ponechať aj po ukončení diéty.

Knihu si môžete zakúpiť v každom kníhkupectve alebo objednať na týchto adresách: na martinus.sk, mingle.sk alebo gorila.sk.